+31(0)78 - 68 11 420 // +32(0)3 – 808 08 35 info@epatra.eu
Vogel’s outdoor montageoplossingen voor LG displays XE4F-serie

Vogel’s heeft een aantal outdoor bevestigingsoplossingen ontwikkeld speciaal voor de 49″ en 55″ LG Outdoor digital signage displays uit de XE4F-serie. De vloerstandaards, muurbeugels en het robuuste frame wat rond het display geplaatst wordt, zijn allen weerbestendig.

Hoogwaardige materialen met een lange gebruiksduur

Het speciaal ontworpen frame maakt het geheel waterdicht en zorgt er zelfs voor dat het display bestand is tegen extreme temperaturen van -30 graden tot +50 graden. De LG displays, die voorzien zijn van Protective Glass, worden zo optimaal beschermd en zijn veilig in elke outdoor omgeving te plaatsen in zowel landscape als in portrait positie.

De robuuste montageoplossingen van Vogel’s zijn vervaardigd uit hoogwaardige materialen met een lange gebruiksduur. Ze voldoen aan strikte veiligheidseisen en zijn TÜV5-gecertificeerd. De outdoor vloer- en wandoplossingen zijn ideaal voor digital signage toepassingen in buitenomgevingen, bijvoorbeeld voor communicatie met klanten en bezoekers bij ingangen van winkelcentra, bungalowparken en in stationshallen. Installatie van de Vogel’s LG outdoor oplossingen is snel en eenvoudig.

Belangrijkste kenmerken LG Outdoor plaatsingsoplossing:

  • Weerbestendig
  • TÜV5-gecertificeerd
  • Vervaardigd uit hoogwaardige materialen
  • Display gemonteerd in landscape of portrait positie
  • Geschikt voor communicatie met klanten en bezoekers in buitenomgevingen
  • Snelle en eenvoudige installatie

Bekijk hier de Vogel’s LG Outdoor brochure.

Kijk hier voor meer informatie

Wil je meer informatie?

Je kunt ons bereiken via +31(0)78 – 68 11 420 of mail naar info@epatra.eu

Neem contact met ons op

Geselecteerd
Vogel’s outdoor montageoplossingen voor LG displays XE4F-serie

Ander nieuws

Epatra officieel distributeur van Nureva in de Benelux

Epatra breidt haar portfolio uit met de distributie van Nureva en versterkt daarmee haar aanbod aan moderne oplossingen voor hybride vergaderen en leren in de Benelux.

ViewSonic training Belgium

Meld je aan voor het Smart Office VIP-Day Event Schrijf je in voor ons exclusieve evenement...

Epatra officieel distributeur van Christie in de Benelux

Epatra officieel distributeur van Christie in de Benelux en zet volgende stap...

Bundelactie ProDVX & GoBright

Tot en met 30 november 2025 ontvang je bij aankoop van een geselecteerd ProDVX-display via Epatra gratis een 1-jarige GoBright MEET roombooking-licentie.

Bundelactie LG & GoBright

Tot en met 30 november 2025 ontvang je gratis een 1-jarige VIEW digital signage licentie bij aankoop van een geselecteerd LG display.

Social media

Neem contact met ons op

Laat uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact op

De aanvraag is succesvol verzonden