+31(0)78 - 68 11 420 // +32(0)3 – 808 08 35 info@epatra.eu
Toshiba Tec ontvangt Partnercertificaat GoBright

Onlangs waren de heren van Toshiba Tec te gast in ons prachtige nieuwe pand. Tijdens hun bezoek kregen zij van dealermanagers Gregor Daane en Sander van Duuren als eerste Epatra reseller een partnercertificaat overhandigd. Daarmee is Toshiba Tec gecertificeerd voor het Epatra Benelux partnerprogramma voor GoBright en gekwalificeerd en getraind om de GoBright oplossingen te adviseren, demonstreren (in hun showroom of op locatie), verkopen, installeren en servicen.

“Een mooie bezegeling van de samenwerking tussen Epatra en Toshiba Tec!

Over Toshiba

Toshiba Tec is een wereldwijd toonaangevende innovator op het gebeid van hoogwaardige technologie en producent en distributeur van geavanceerde elektronische en elektrische producten. Hun slogan is “Committed to People. Committed to the future.”

In Nederland is Toshiba Tec al decennialang actief. Doordat ze beschikken over een wereldwijd technologienetwerk, kunnen zij terugvallen op enorme technologische resources. Toshiba Tec is toonaangevend in zowel informatie- en communicatiesystemen als in consumentenproducten, elektronische componenten, industriële en openbare infrastructuursystemen en in energievoorziening.

https://www.toshibatec.nl/

Over het Epatra Benelux partnerprogramma voor GoBright

Met het partnerprogramma voor GoBright wordt een selectief partnerschap aangegaan tussen Epatra en loyale resellers met als doel de nieuwe verkoop van GoBright Meet, Work, Visit en View oplossingen te stimuleren en de reeds bestaande licentieomzet te continueren.

Geselecteerd
Toshiba Tec ontvangt Partnercertificaat GoBright
Ander nieuws

Avocor nu onderdeel van het Epatra assortiment

Epatra heeft haar assortiment uitgebreid met het merk Avocor door de overname van Tempura.

Nieuwe Nureva trainingswebsite voor technici

Vergroot je technische expertise met de nieuwe Nureva trainingswebsite en onderscheid je als gecertificeerde professional in audiotechniek.

GoBright Golden Ticket actie

Grijp jouw kans op een volledig verzorgde VIP-ervaring tijdens de ISE in Barcelona!

Epatra officieel distributeur van Nureva in de Benelux

Epatra breidt haar portfolio uit met de distributie van Nureva en versterkt daarmee haar aanbod aan moderne oplossingen voor hybride vergaderen en leren in de Benelux.

ViewSonic training Belgium

Meld je aan voor het Smart Office VIP-Day Event Schrijf je in voor ons exclusieve evenement...
Social media

Neem contact met ons op

Laat uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact op

De aanvraag is succesvol verzonden