+31(0)78 - 68 11 420 // +32(0)3 – 808 08 35 info@epatra.eu
Projection mapping de toekomst met GeoBox

Hoewel de wereld momenteel enigzins op pauze staat, zal het hopelijk snel genoeg ‘business as usual’ zijn, en het lijdt geen twijfel dat de sector voor projectiemapping opbloeit.

Eerder gezien als iets van een niche-oplossing, vooral favoriet bij guerrilla-marketeers, is projectiemapping de afgelopen jaren mainstream geworden en wordt nu in meerdere sectoren toegepast.

GeoBox edge-blending producten hebben al hun functies ingebed. Een nieuw concept voor de professionele AV-markt. De oplossingen stellen installateurs in staat om afbeeldingen bij te snijden, overlappende pixels in te stellen, randen te mengen en afbeeldingen geometrisch aan te passen zonder de noodzaak van dure embedded projectoren of mediaservers.

GeoBox one-box-oplossingen stellen mappingprofessionals in staat om goedkopere projectoren te gebruiken voor hun projecten – projectoren die niet zijn voorzien van de noodzakelijke geïntegreerde software-oplossingen – waardoor de kosten opnieuw worden verlaagd en de flexibiliteit wordt vergroot. Bovenstaande foto laat zien hoe GeoBox-oplossing wordt gebruikt om indruk te maken op bezoekers in de showroom van een winkel. (Fotokrediet aan VNS)

Een groeiende vraag naar vaste installaties voor het in kaart brengen van installaties heeft ertoe geleid dat integrators op zoek zijn naar goedkopere, flexibele oplossingen waarmee ze in-situ wijzigingen in de inhoud kunnen aanbrengen met behulp van meerdere projectoren en een verscheidenheid aan technologieën.

Het brede aanbod van GeoBox one-box, softwarevrije oplossingen bieden een uniek, kosteneffectief antwoord op de uiteenlopende projectievragen van vandaag. Alle GeoBox-oplossingen zijn 100% hardware en zullen digitale inhoud regelen vanaf elke invoer in elk formaat, zonder dat een aparte pc nodig is. Onbeperkte projectoren kunnen worden bestuurd door meerdere, trapsgewijze GeoBoxen.

Het nieuwste assortiment van edge-blending, de GeoBox M800-oplossingen, zijn verkrijgbaar in twee versies, de M800 en M800EX. Het zijn ’s werelds eerste oplossingen voor het in kaart brengen van hardwareprojectie en ze zijn perfect voor toepassingen waarbij verschillende broninhoud van de ene naar de andere moet worden overgeschakeld. Ze stellen installateurs in staat om digitale mapping te implementeren en edge-blend te zijn zonder de noodzaak van dure embedded projectoren of mediaservers.

Bovendien werkt de nieuw gelanceerde G901-processor samen met de M800-edge blender en is ideaal voor gebruik als een front-end processor die extra functies biedt voor edge blending-projectie, zoals PIP en POP op het hele beeld

Wil je graag meer informatie?

Dan kan je ons bereiken via +31(0)78 – 68 11 420 of mail naar info@epatra.eu

Neem contact met ons op

Geselecteerd
Projection mapping de toekomst met GeoBox

Ander nieuws

Epatra Benelux officieel distributeur van Ochno

Ochno komt met één slimme aansluiting, voor alles! Apparaten opladen, videoconferenties, communicatie, beeld- en filmverwerking en zelfs verlichting kan aangesloten worden op de slimme aansluiting van Ochno.

Een terugblik op het Smart Office Event 2023

Op 1 september vond het eerste Smart Office event plaats. Na maanden van hard werken was het eindelijk zo ver en konden we velen van jullie verwelkomen in Breepark. We kijken met veel plezier en heel veel trots terug op dit inspirerende event.

Epatra Benelux officieel distributeur van KanDao

KanDao en Epatra Benelux hebben een distributieovereenkomst getekend om het conference portfolio van KanDao op de markt te brengen, te promoten, te verkopen en te ondersteunen aan Smart Office partners in de Benelux.

Epatra Benelux officieel distributeur van Infocus

Grand Field Technology Limited en Epatra hebben vandaag een distributieovereenkomst aangekondigd om het volledige portfolio van InFocus & ScreenPlay-projectoren, interactieve en samenwerkingsoplossingen op de markt te brengen, te promoten, te verkopen en te ondersteunen aan kanaalpartners in de Benelux.

Event Sony on Tour was een groot succes

Afgelopen maandag hebben we genoten van een eerste event in 2023; Sony on Tour. Sony trekt vanaf 27 maart door Europa met een truck van maar liefst 65m² met daarin de nieuwste producten en oplossingen.

Social media

Neem contact met ons op

Laat uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact op

De aanvraag is succesvol verzonden