+31(0)78 - 68 11 420 // +32(0)3 – 808 08 35 info@epatra.eu
Coming soon: GoBright View

Vanaf oktober zal GoBright een eigen narrowcasting tool gaan introduceren met de naam GoBright View. Hiermee kan een gebruiker eenvoudig content maken en afspelen op verschillende schermen, in verschillende tijdsperioden. Het bevat in principe alle functionaliteiten die je van een digital signage software pakket mag verwachten. Maar GoBright View heeft nog meer functies die zeker de moeite waard zijn om te bekijken. We zullen alle details in oktober met je delen. GoBright View is een perfecte aanvulling op hun concept “één platform”.

Wil je graag meer informatie?

Dan kan je ons bereiken via +31(0)78 – 68 11 420 of mail naar info@epatra.eu

Neem contact met ons op

Geselecteerd
Coming soon: GoBright View

Ander nieuws

Sony on Tour

Sony trapt vanaf 27 maart 2023 hun Europese Roadshow af, beginnen bij het hoofdkantoor van Epatra Benelux. Met een truck van maar liefst 65m², met daarin de nieuwste producten en oplossingen, wordt het een niet te missen kans!

Mailnotificatie orderwijzigingen inkooporders

Binnenkort zult u via automatische mailnotificatie op de hoogte gehouden worden van wijzigingen aan uw inkooporders. Dit vervangt de huidige ‘Herbevestiging levertijden’.

SMART4 | OFFICE.ROOM.YOU.

End of the Year Signage dealScroll naar benedenActie geldig van 05-01-2023 t/m...

Epatra Benelux exclusieve Smart Office distributeur van D-Link

Smart Office distributeur Epatra Benelux heeft een distributieovereenkomst gesloten met D-Link. D-Link ontwerpt, ontwikkelt en produceert al meer dan 35 jaar prijswinnende oplossingen voor netwerken, draadloos internet, videobewaking, opslag en domotica.

ISE 2023

Ook dit jaar zijn we weer aanwezig op de ISE die plaatsvindt van 31 januari t/m 3 februari in Barcelona. Onze collega’s Hans de Blois, Sander van Duuren, Kim De haes, Diëlle Lieftink en Frank Prinsen zullen Epatra Bene-lux vertegenwoordigen en plannen graag een afspraak met je in tijdens de grootste AV Beurs. Zij hopen tij-dens de beurs samen met jou de plannen voor 2023 door te nemen en drinken graag een drankje op een fijne
samenwerking.

Social media

Neem contact met ons op

Laat uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact op

De aanvraag is succesvol verzonden